Rezgés törvénye

MINDEN PILLANATBAN TEREMTÜNK

Amikor arról beszélek, hogy kívánságaid valóra válnak, ezzel nem mondok újdonságot, hallottad már tőlem, és mástól is számtalanszor.

Rendkívül fontos tehát, hogy fenntartsd a csak jó események iránti várakozás lelkiállapotát magadban, és gondolkodásod szokásos módját  kizárólag a megértés, együttérzés, az igazságosság és a szeretet alapján alakítsd.

Egy levélíró e-mailben ecsetelte életét, majd azt kérdezte, hogyan gondolkodhatna pozitívan ilyen keserves helyzetben?

Igen, megvan mindenkinek az „életmeséje”. Ebben mutatkozik meg mindenkinek a boldogsága, vagy boldogtalansága. Minden külső körülmény, és velünk való történések hatása, és azok következményei azon múlnak, hogy milyen történetet írunk meg belőle magunknak.

Minden gondolatunk egy –egy kívánság, és ha hallanánk a fejünkben lévő gondolataink zsongását, beláthatnánk, hogy nem véletlenül olyan az életünk, amilyen. Hiszen egyik kívánságunkkal felülírjuk a másikat.

Itt az ideje, hogy tudatosan gondolkodjunk!

Amikor mindenben a rosszat, kellemetlent látjuk meg, tudatalattink ezt fogja eltárolni, és minden következő eseményt ennek fényében élünk meg.
Nekünk pedig – ha életkörülményeinken változtatni akarunk – ezt a történetet kell átírnunk, ezt a „szoftvert kell átprogramoznunk”.

Amikor ez sikeresen megtörténik, visszatekintve is úgy látjuk, hogy az a helyzet nem is volt annyira szörnyű, mint ahogy azt akkor megéltük. Nem is értjük, miért nyomhatta rá a bélyegét egész életünkre az, ami történt.

Az alábbi tanmese ezt hűen mutatja be:

Két csiga találkozik az úton:

-Neked mi az életmeséd? –kérdezi az egyik

-Jaj, ne is kérdezd! –jött a válasz -Szörnyű életem van. Engem elátkoztak a születésemkor, és ezért ragacsos nyálat húzok magam után, miközben ráadásul egész életemben cipelhetem a házamat is a hátamon! Az életem csupa szenvedés, barátom!

-Sajnállak kedves barátom! –szólt a másik csiga –Nekem csodálatos életem van, mert megáldottak születésemkor. Fénylő selyemszőnyeget terítek mindenhol magam után, és miközben járom a világot, az otthonomat is magammal vihetem.

Javaslom, gondold Te is végig, mi lenne az életmeséd, ha le kellene írnod?

Az elméd rendelkezik az élet kormányozására, szabályozására és irányítására szolgáló technikával! Ott van benned, csak elő kell venned!

Ha bármilyen területen is nem vagy elégedett az életeddel, fel kell ismerned ezeknek a módszereknek és technikáknak a fontosságát.

Eddigi életed során tanultál, dolgoztál, tettél, vettél, serénykedtél, minden lehetőséget és külső segítséget megragadtál, mégsem működik minden úgy az életedben, ahogyan azt szeretnéd?

Ha követed írásaimat, valószínűleg már rájöttél, hogy a megoldás kulcsa nálad, benned van.

Tegyél egy próbát – de igazán! – és megtapasztalod az Élet másik oldalát.

Semmi sem történik véletlenül. Az Univerzumban törvény, és rend uralkodik. Kéréseid nem maradhatnak egy tollpihe módjára lebegve a levegőben.
El kell jutniuk valahová, és ennek köszönhetően el kell érniük valamit életedben.

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy hiába mantrázunk naponta akár 2-4 órát is arról, amit el szeretnénk érni, hiába éljük bele a kívánt helyzetbe magunkat, ha a fennmaradó 20 –22 órába visszatérünk a szenvedésbe, félelembe, kétségekbe, hiány állapotába.

Naná, hogy ez erősödik tovább. Hiszen legalább ötször –ha nem tízszer -annyi energiát kapott!

Bármikor lehetőséged van arra, hogy gondolataid, a lelkedben dédelgetett álmok, a bensőségesen elfogadott hit, a gondolataidban titokban lejátszódó jelenetek révén kicsattanó egészséget, sikert, bőséget és boldogságot teremts magadnak.

Az utad, aminek köveit folyamatosan rakod magad előtt, és építésén megállás nélkül fáradozol, maga a személyiséged, ez a Te teljes élettörténeted a Földön.

Írj tehát egy másik történetet magadnak, tele happy enddel!

Válj életed tudatos teremtőjévé!

Hogy hogyan?

Itt olvashatsz róla: A Teremtés Művészete

Munkásságomat támogatja: borkaszandal.hu